Kontaktujte nás

Moja pôrodnica Michalovce

 • Pôrodný plán

  Pôrodný plán

 • Wifi

  WIFI

 • Voňavá pôrodnica

  Voňavá pôrodnica

 • 50% zľava na VIP izbe Dôvera

  50% zľava na VIP izbe Dôvera

 • Otec pri pôrode zadarmo

  Otec pri pôrode zadarmo

 • Výber raňajok a obeda z menu

  Výber raňajok a obeda z menu

Služby

MG1_0326.jpg

Gynekológia

Oddelenie gynekológie poskytuje komplexnú diagnostickú, konzervatívnu a operačnú zdravotnú starostlivosť na 20 lôžkach pre spádovú oblasť okresov Michalovce a Sobrance v súlade s koncepciou gynekológie a pôrodníctva a koncepciou pôrodnej asistencie.

Viac

Pôrodníctvo

Oddelenie poskytuje pôrodnícku starostlivosť na vysokej úrovni s použitím najmodernejších diagnostických a terapeutických metód. Je zamerané na humanizáciu pôrodu a využívanie všetkých dostupných alternatívnych metód pôrodu, ktoré podporujú a uľahčujú žene pôrod v súlade s koncepciou gynekológie a pôrodníctva a koncepciou pôrodnej asistencie.

Viac
_39A0659.jpg

Neonatológia

Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť o novorodencov od narodenia až do prepustenia z oddelenia na úsekoch fyziologických novorodencov, patologických novorodencov a na šestonedelí.


Viac
MG1_0361.jpg

Pobyt na oddelení

Snažíme sa, aby bol Váš pobyt na oddelení čo najpríjemnejší a mali z neho tie najkrajšie zážitky.

Viac
_39A0708.jpg

Praktické informácie

Všetko čo potrebujete vedieť o zdravotnej starostlivosti, príprave či návštevách.

Viac

Náš tím špecialistov

 • MUDr. Stanislav Filkor

  MUDr. Stanislav Filkor

  Pracuje ako primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia s 34-ročnou praxou v odbore. Študoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Momentálne vedie tím piatich stálych a siedmich externých lekárov, s ktorými sa venuje najmä operatíve a pôrodníctvu.

  Viac

 • MUDr. Dana Jurečková, PhD.

  MUDr. Dana Jurečková, PhD.

  Je primárkou detského a novorodeneckého oddelenia. Svoju prácu v nemocnici Michalovce nepretržite vykonáva od roku 1986, kedy skončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského.

  Viac

 • Valéria Hičová

  Valéria Hičová

  Zastáva funkciu vedúcej pôrodnej asistentky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Jej snom bolo pracovať v nemocnici a tak si urobila nadstavbové štúdium a špecializáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Na tomto oddelení pracuje už 30 rokov.

  Viac

 • Bc. Emília Berešová

  Bc. Emília Berešová

  Pracuje ako pôrodná asistentka s 23-ročnou praxou. Pochádza z rodiny pôrodných asistentiek, práca ju napĺňa a tak sa zameriava na psychofyzickú prípravu budúcich mamičiek. Na tieto aktivity získala certifikát.

  Viac

 • Marta Hrubá

  Marta Hrubá

  Je vedúca sestra neonatologického oddelenia. Pôsobila ako staničná sestra v Humennom a od roku 1996 pracuje v Michalovciach. Jej prianím je vždy podporovať tímového ducha pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Marta má ukončenú špecializáciu v odbore pediatria.

  Viac

 • MUDr. Branislav Holda

  MUDr. Branislav Holda

  Je lekár na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Ihneď po skončení štúdia na UPJŠ v Košiciach nastúpil na oddelenia a je zaradený do atestačnej prípravy.

  Viac

 • MUDr. Erika Fiľková

  MUDr. Erika Fiľková

  Pracuje ako lekárka na novorodeneckom oddelení. Po ukončení štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na UPJŠ v Košiciach, od roku 2002 pracuje v nemocnici v Michalovciach. Má euroatestáciu v odbore pediatria.

  Viac

 • MUDr. Ivana Vaľová

  MUDr. Ivana Vaľová

  Pôsobí ako lekárka na pôrodnej sále a oddelení šestonedelia. Medicínu vyštudovala na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine, kde je zaradená aj do atestačnej prípravy.

  Viac

 • MUDr. Vendelín Pávay

  MUDr. Vendelín Pávay

  Je lekár na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Po ukončení štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na UPJŠ v Košiciach pracuje už 8 rokov v zdravotníctve a má atestáciu II.stupňa v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

  Viac

 • MUDr. Marcela Čumová

  MUDr. Marcela Čumová

  Pracuje ako mladá sekundárna lekárka na gynekologicko-pôrodníckom oddelení, kde má na starosti časť šestonedelia a pôrodnú sálu. Lekárstvo vyštudovala na UPJŠ v Košiciach.

  Viac

 • MUDr. Pavel Herman

  MUDr. Pavel Herman

  Je sekundárny lekár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Po ukončení štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na UPJŠ v Košiciach začal pracovať v zdravotníctve, kde nadobudol už 21-ročnú prax.

  Viac

 • MUDr. Izabela Kunderová

  MUDr. Izabela Kunderová

  Pracuje ako lekárka na novorodeneckom oddelení a pripravuje sa na atestáciu z pediatrie. Od malička chcela byť lekárkou, študovala preto všeobecné lekárstvo na UPJŠ v Košiciach a od roku 2008  pracuje v odbore.

  Viac

Vyjadrenia našich pacientok • Tatiana Pyková

  Aj svoje prvé bábätko som porodila v tejto pôrodnici a bola som veľmi spokojná, preto som ani na chvíľu neváhala a opäť tu budem rodiť. Som tu spokojná s prístupom celého personálu, sú to dobrí odborníci a naviac aj veľmi milí a zhovievaví. Teším sa, že práve tu zažijem pre mňa tie najkrajšie životné okamihy.  

  Tatiana Pyková
  Michalovce, 27 rokov

 • Lenka Miňová

  Aj pri mojom druhom pôrode v tejto pôrodnici som bola veľmi spokojná. Rodila som na klimatizovanej pôrodnej sále, teraz som ubytovaná na nadštandardnej izbe, kde mám wi-fi pripojenie, televízor, rýchlovarnú kanvicu, vlastnú toaletu. Personál je veľmi ústretový, pomáhajú mi s kojením. Michalovskú pôrodnicu rozhodne odporúčam.

  Lenka Miňová
  Porubka, okr. Sobrance, 25 rokov

 • Lívia Hricová

  V pôrodnici som hospitalizovaná už piaty týždeň, lebo mi hrozil predčasný pôrod. Tým pádom už mám detailný prehľad o tom, ako to tu chodí. Personál mi bol veľkou psychickou oporou a hlavne vďaka nim dopadlo všetko dobre, aj keď som porodila v 8. mesiaci. Pri pôrode som mala mamku, čo bolo skvelé. Na izbe sú umožnené návštevy, takže sa tu necítim tak sama. Som veľmi spokojná so všetkým.  

  Lívia Hricová
  Nový Ruskov, okr. Trebišov, 30 rokov.

Dohodnite si vyšetrenie

+421 918 975 078

Naplánujte si u nás pôrod do najmenších detailov.

Captcha obrázok

Kontakt

Nemocnica Svet zdravia Michalovce

Spitálska 2

071 01 Michalovce

Oddelenie sa nachádza na 2. a 3. poschodí pavilónu A.E-mailová adresa: porodnyplan.mi@svetzdravia.com

Tel: +421 918 975 078


Vedúca pôrodná asistentka+421 918 926 516
Gynekologické oddelenie
+421 56 6416 373
Pôrodná sála
+421 56 6416 203
Operačné sály
+421 56 6416 484
Neonatologické oddelenie
+421 56 6416 304
Šestonedelie
+421 56 6416 269
Návštevné hodiny

Pondelok 13:00 - 18:00
Utorok 13:00 - 18:00
Streda 13:00 - 18:00
Štvrtok 13:00 - 18:00
Piatok 13:00 - 18:00
Sobota 13:00 - 18:00
Nedeľa 13:00 - 18:00

© 2017 Svet zdravia, a.s. - všetky práva vyhradené